Zimowisko 2020 – Informacje

4 stycznia 2020 Uparty Puchacz

Miejsce: Ochotnica Dolna – ośrodek wypoczynkowy „Józefina”

Termin: 11.01 – 16.01

Godzina i miejsce wyjazdu: zbiórka 7:45, wyjazd 8:00, parking przy Klasztorze

Godzina i miejsce powrotu: 14-16, parking przy Klaszotrze (dokładna godzina zostanie przekazana przez drużynowych/we w dniu 16.01)

Pytania proszę kierować do odpowiednich drużynowych lub mailowo na lesne-plemie@zhr.pl

W związku z rodzącymi się pytaniami:
Nocleg odbywa się w Ośrodku wypoczynkowym „Józefina” (LINK), który zapewnia kołdrę, poduszkę, pościel i normalne łóżko.
Ośrodek odpowiada także za wyżywienie 3 posiłki (śniadanie – szwedzki stół, obiad – 2 dania, kolacja – szwedzki stół).
Wyjazd jest realizowany zgodnie z wszystkimi wymogami wynikającymi z ustawy o systemie oświaty i rozporządzenia MEN w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży.
Na 20 uczestników przypada 1 wychowawca z odpowiednim kursem / nauczyciel / instruktor harcerski oraz drużynowy/wa i przyboczny/a.
Telefony kontaktowe do wychowawców, zostaną przekazane przez drużynowych/we w dniu wyjazdu.

Zimowisko jest zgłoszone do Kuratorium Oświaty (LINK)